Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Mochy – oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala ogrodzona Łubnica

Łubnica(Mochy + 22 km)

3 126 000 zł21 361 m² 146,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:46 731 m²

Na sprzedaż obiekt komercyjny w miejscowości Augustowo - Gradowice, w gminie Wielichowo, w powiecie grodziskim w atrakcyjnej części Wielkopolski, ze znakomitymi połączeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Jerzmanowa

Jerzmanowa(Mochy + 46 km)

1 497 700 zł529 m² 2 831,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Atrakcyjna Nieruchomość Biznes i Zamieszkanie w Jednym. Bądzów, gmina Jerzmanowa, dolny Śląsk przy trasie S3 Powierzchnia działki: 0,75 ha. Cena: 1 497 700 zł brutto Gotowy Obiekt dla.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Grębocice

Grębocice(Mochy + 45 km)

745 000 zł400 m² 1 862,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 121 m²

Na sprzedaż funkcjonalny budynek magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 400 m , posadowiony na działce o pow. 3121 m2, w gmi. Grębocice. Obiekt murowany z cegły, solidny.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra(Mochy + 47 km)

1 749 000 zł333,60 m² 5 242,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:163 m²

Budynek usługowo - biurowo - mieszkalny usytuowany jest przy drodze o dużym natężeniu ruchu samochodowym i pieszym. Budynek usytuowany jest w zabudowie szeregowej we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Jaskółcza

Centrum,Zielona Góra(Mochy + 47 km)

1 299 000 zł202,45 m² 6 416,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:588 m²

! nowa niższa cena! Wyjątkowa okazja inwestycyjna i komfortowe miejsce do zamieszkania! Ta atrakcyjna oferta z pewnością przyciągnie uwagę osób poszukujących funkcjonalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Głogów

Matejki,Głogów(Mochy + 39 km)

1 600 000 zł1 138 m² 1 405,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

DO sprzedania budynek handlowo-usługowy położony w centrum Miasta. Budynek w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni zabudowy 1138 m2, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Morelowa

Morelowe,Zielona Góra(Mochy + 47 km)

59 000 zł16,26 m² 3 628,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży garaż w świetnej lokalizacji (os. Morelowe) Garaż o powierzchni 16,26m2. Najważniejsze cechy oferty: - dostępny "od zaraz" - świetna lokalizacja: swobodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Łubnica(Mochy + 22 km)

3 126 000 zł21 361 m² 146,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:46 731 m²

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Rudnowska

Fabryczna,Głogów(Mochy + 39 km)

315 000 zł74 m² 4 256,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: obiekt użytkowy 74 m z potencjałem rozbudowy Głogów, ul. Rudnowska Jeśli szukasz miejsca pod działalność usługową, biurową, magazynową lub pracownię ta nieruchomość spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Leszno

Leszczynko,Leszno(Mochy + 35 km)

8 346 zł185,46 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa - Leszno. Do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenia magazynowo-biurowe zlokalizowane w Lesznie przy ul. Okrężnej 19b. Obiekt znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Mochy

Mochy,wielkopolskie

355 000 zł120 m² 2 958,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:381 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 0.0381 ha, zabudowana budynkiem użytkowym (pawilon handlowy) o powierzchni 120 m2 w którym obecnie od wielu już lat prowadzony jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij