Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Mochy - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala ogrodzona Łubnica

Łubnica(Mochy + 22 km)

3 126 000 zł21 361 m² 146,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:46 731 m²

Na sprzedaż obiekt komercyjny w miejscowości Augustowo - Gradowice, w gminie Wielichowo, w powiecie grodziskim w atrakcyjnej części Wielkopolski, ze znakomitymi połączeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra(Mochy + 47 km)

1 900 000 zł23 200 m² 81,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:23 200 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość przemysłową, usytuowaną na rozległej działce o powierzchni 2,32 ha, zlokalizowaną w spokojnej i atrakcyjnej dzielnicy Zielonej Góry. To.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Zbąszyńska

Siedlec(Mochy + 19 km)

100 000 zł99 m² 1 010,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:478 m²

Założenia sprzedaży Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Kargowa(Mochy + 23 km)

960 000 zł470 m² 2 042,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Kargowa, restauracja z zapleczem i pokojami hotelowymi, sprzedam, 960 000 zł. Na sprzedaż obiekt komercyjny o powierzchni ok. 470 m2. Dotychczas funkcjonował tu hotel i restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Centrum,Zielona Góra(Mochy + 47 km)

6 100 000 zł1 431 m² 4 262,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 242 m²

Przejmij gotowy biznes wraz z nieruchomością! Wyjątkowa okazja na sprzedaż w pełni funkcjonujący kompleks piekarni i cukierni w Zielonej Górze. Przedsiębiorstwo z 32-letnią.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Nowa Sól(Mochy + 39 km)

1 199 000 zł1 095 m² 1 094,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż lub wynajem! Biuro lotus Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży lub wynajmu nieruchomości komercyjnej, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Konopnickiej

Opalenica(Mochy + 38 km)

1 750 000 zł370 m² 4 729,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedam lokal użytkowy o pow. ok. 200 m w parterowym budynku wraz z magazynem 170 m2, zadaszaną wiatą 60 m2, 12 miejscami postojowymi na działce 1600 m2 przy ul. Konopnickiej 23.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Nowa Wieś

Nowa Wieś(Mochy + 21 km)

3 450 000 zł1 430,85 m² 2 411,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Oferuję do sprzedaży halę produkcyjną o pow. 1430,85m2 wybudowaną na działce o pow. ok. 9500m2, położoną w Nowej Wsi koło Wschowy (23km od Leszna, 30km od Głogowa), dojazd do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Podwale

Centrum,Góra(Mochy + 45 km)

850 000 zł1 970 m² 431,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 906 m²

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 2 906 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 1970,24 m 2. Obiekt posiada 3 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Zielona Góra

Morelowe,Zielona Góra(Mochy + 47 km)

55 000 zł18 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 18 m2 zlokalizowany w Zielonej Górze na Osiedlu Morelowym. Garaż murowany z bramą drewnianą, znajduje się w kompleksie garaży, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Mochy

Mochy,wielkopolskie

355 000 zł120 m² 2 958,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:381 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 0.0381 ha, zabudowana budynkiem użytkowym (pawilon handlowy) o powierzchni 120 m2 w którym obecnie od wielu już lat prowadzony jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij